Czy jestem dobrym kandydatem do liposukcji?

Nikt nie lubi patrzeć w lustro i widzieć wiszący wokół tłuszcz. Możesz diety i ćwiczenia każdego dnia, ale jest jeszcze odporny tłuszcz, który jest przylegające do ciała. To może być tak frustrujące, że chcesz rzucić ręcznik. Nie poddawaj się. Możesz wyrzeźbić swoje ciało, aby uzyskać wyniki, które chcesz. Możesz tylko potrzebować niewielkiej pomocy od naszego utalentowanego chirurga plastycznego.

Liposukcja jest popularnym i skutecznym sposobem na wyeliminowanie zbędnego tłuszczu, który Cię dręczy. Dzięki postępom w technologii ultradźwiękowej, zabieg ten może być wykonywany przy znacznie mniejszym ryzyku i krótszym czasie przestoju. Najpierw jednak musisz się dowiedzieć, czy jesteś dobrym kandydatem.

Czy liposukcja będzie dla Ciebie skuteczna?

Najlepszymi kandydatami do zabiegu są osoby o dobrym ogólnym stanie zdrowia i realistycznych oczekiwaniach. Jednakże, powinna ucieszyć Cię wiadomość, że prawie każdy, kto jest zainteresowany usunięciem uporczywej tkanki tłuszczowej może skorzystać z tego zabiegu, pod warunkiem, że jest na poziomie lub blisko swojej wagi docelowej.

To działa na uporczywą tkankę tłuszczową

Jeśli myślisz o liposukcji, nie powinna ona być rozwiązaniem, gdy musisz stracić znaczną ilość wagi. Jeśli masz kilka obszarów, które ci przeszkadzają, takich jak brzuch, pośladki i uda, liposukcja może pomóc ci w końcu zająć się tłuszczem, który nie reaguje na wszystkie twoje wysiłki. Typowe obszary ciała, które mogą być poddane zabiegowi liposukcji to górne ramiona, plecy, brzuch, uda i pośladki.

Długotrwałe rezultaty dzięki wysiłkom

Po zabiegu liposukcji należy pracować nad utrzymaniem uzyskanych rezultatów. Oznacza to przestrzeganie zdrowej diety i kontynuowanie aktywności fizycznej. Jeśli nie będziesz uważać na to, co robisz, możesz ponownie przybrać na wadze. Tłuszcz odłoży się w tych problematycznych miejscach, jeśli nie będzie Pani ostrożna.

 

Zobacz także

Kluczowe korzyści z odbudowy włosów za pomocą PRP

Wypadanie włosów jest zaskakująco powszechne - około 80% mężczyzn i 40% kobiet doświadcza go w pewnym momencie...

Czytaj dalej

Czy jestem dobrym kandydatem do liposukcji?

Nikt nie lubi patrzeć w lustro i widzieć wiszący wokół tłuszcz. Możesz diety i ćwiczenia każdego dnia, ale...

Czytaj dalej