Znajdź odpowiedniego dla siebie dermatologa

Zdecyduj się Jakiego rodzaju dermatologa Potrzebujesz

Niektórzy lekarze specjalizują się w bardziej ogólnej opiece, takiej jak badanie skóry, wyszukiwanie podejrzanych pieprzyków, leczenie trądziku lub wysypki. W zależności od stanu pacjenta, może on szukać bardziej specjalistycznej opieki medycznej w przypadku trądziku torbielowatego lub różowatego. Dermatolog kosmetyczny może stosować peelingi chemiczne, zastrzyki lub wykorzystywać technologię laserową do leczenia różnych problemów, takich jak zmarszczki, zwiotczała skóra lub uszkodzenia słoneczne, natomiast inni specjalizują się w leczeniu chirurgicznym w celu usunięcia łagodnych lub złośliwych rozrostów.

Zajrzyj na stronę Sprawdź ich referencje

Pierwszym miejscem, do którego należy zajrzeć, jest strona internetowa lekarza. Każdy lekarz, do którego udajesz się w celu leczenia skóry, powinien być certyfikowany przez Amerykańską Akademię Dermatologiczną (American Academy of Dermatology), która umożliwia wyszukiwanie certyfikowanych lekarzy w Twojej okolicy według kodu pocztowego lub przez American Board of Dermatology. Jeśli w ich kwalifikacjach wymienia się wiele specjalności, lepiej poszukać kogoś, kto specjalizuje się na przykład w zabiegach laserowych.

Poszukaj Konsultacji

Na pewno Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących leczenia należy skonsultować się z lekarzem. Ale warto Poza tym zapytaj pacjentów, jak się czują. Skutecznym sposobem na to jest zaplanowanie umów się na wizytę w poniedziałek lub wtorek. Chociaż są to zazwyczaj najbardziej pracowite dni, pełna poczekalnia pełna poczekalnia daje Ci szansę na wysłuchanie doświadczeń z pierwszej ręki od pacjentów. Jeśli na wizytę trzeba czekać kilka tygodni, to znak, że lekarz jest godny zaufania. że lekarz cieszy się zaufaniem.

Zajrzyj na stronę . Twoje ubezpieczenie medyczne

Twoja strona ubezpieczenie medyczne może zadecydować o tym, z usług jakiego dermatologa należy skorzystać. Niektóre plany pokrywają koszty dermatologii, podczas gdy inne wymagają, aby pacjenci płacili z własnej kieszeni. Twój plan powinien zawierać listę lekarzy objętych siecią oraz jakie zabiegi medyczne lub chirurgiczne są objęte ubezpieczeniem. Zabiegi kosmetyczne nie są zabiegi kosmetyczne nie są pokrywane przez plany ubezpieczeniowe, ale badania przesiewowe i leczenie raka skóry są; Peelingi chemiczne i leczenie żylaków mogą być pokryte w pewnych okolicznościach. w pewnych okolicznościach.

Zaufaj Twój instynkt

Widziałeś widziałeś ich referencje i przeczytałeś opinie w Internecie. Ostatecznie to Twoje własne czy znalazłeś właściwego dermatologa. Jeśli ma on nieprzyjazne podejście do pacjenta sposób, niemiłe biuro lub pobiera ukryte opłaty, szukaj gdzie indziej. Inne znaki ostrzegawcze to między innymi sprzedajne zachowanie i sugerowanie zabiegów, które nie są związane twojego stanu zdrowia.

Oceń stronę Twoja wizyta

Zapytaj lekarza o oferowane przez niego zabiegi i o to, ile procedur wykonuje codziennie. Na przykład, jeśli zajmuje się usuwaniem tatuaży, zapytaj, czy wypożycza sprzęt laserowy, czy jest jego właścicielem (gabinety, które korzystają z wypożyczonych maszyn, nie wykonują tak wielu zabiegów laserowych). Zapytaj, czy lekarz sam przeprowadza zabiegi, a nie tylko "nadzoruje" pielęgniarki lub techników.

Po zakończeniu badania należy zadać sobie pytanie, czy pacjent czuł się wysłuchany, zachęcony do podzielenia się ważnymi informacjami i czy został dokładnie zbadany. Czy lekarz udzielił spójnych odpowiedzi? Jeśli wymagasz leczenia, czy wyjaśnił Ci wszystkie możliwości, ryzyko i szanse powodzenia każdego z nich?

Zaplanuj Już dziś umów się na wizytę w LDI

Instytut Dermatologii i Laseroterapii w Kalifornii specjalizuje się we wszystkim, od laserowego leczenia trądziku po odmładzanie skóry. Zapewniając najlepszą opiekę nad skórą w południowej Kalifornii, mamy jedną główną lokalizację - LDI of Covina - gdzie nasi klienci korzystają z nieinwazyjnych zabiegów o mniejszej liczbie skutków ubocznych i krótszym czasie przestoju niż w przypadku tradycyjnych zabiegów chirurgicznych, zastrzyków i wypełniaczy. Aby znaleźć dermatologa, który zapewnia indywidualną opiekę, umów się na bezpłatną konsultację już dziś online lub zadzwoń pod numer 888-585-3993.

 

Zobacz także

8 powodów, dla których warto nosić filtr przeciwsłoneczny

Lato oznacza dni spędzane na świeżym powietrzu, w promieniach słońca i w gronie rodziny i przyjaciół. Jednak te...

Czytaj dalej

5 powodów, dla których warto rozważyć usunięcie tatuażu

W tamtym czasie był to świetny pomysł. Być może zastanawiałeś się nad tym tatuażem lub zrobiłeś go pod...

Czytaj dalej