Leczenie melasmy za pomocą PicoWay Resolve

Nie wiesz, co się z tobą stało. Obudziłeś się pewnego ranka i spojrzałeś w lustro, aby zobaczyć dziwne plamy skóry na twarzy, które są odbarwione. Są one brązowe i znajdują się na czole, policzkach, brodzie i nosie. Na początku myślałeś, że to reakcja na słońce. Cierpliwie czekałaś. To nie ustępowało. Następnie próbowałaś kremów i balsamów do skóry. Nadal borykasz się z tymi wstydliwymi przebarwieniami na twarzy. Być może masz do czynienia z melazmą, czyli schorzeniem, które jest związane ze zmianami hormonalnymi. Dotyka ona w największym stopniu kobiety. Często związana jest z hormonami wytwarzanymi w czasie ciąży. Może być również spowodowana przez leki antykoncepcyjne. Niezależnie od tego, dlaczego tak się dzieje w Twoim przypadku, chcesz znaleźć rozwiązanie. Na szczęście, leczenie melasmy jest dostępne w naszych gabinetach poprzez zabieg laserowy PicoWay® Resolve.

W jaki sposób PicoWay® Resolve może Ci pomóc?

Zabieg laserowy PicoWay® Resolve wykorzystuje impulsy światła znane jako pikotechnologia, aby zająć się nieregularnymi przebarwieniami na skórze. Te impulsy światła są ultrakrótkie. Laser kieruje intensywne impulsy z taką prędkością, że skutecznie rozbijają one pigment, który zgromadził się na skórze. Ponieważ pigment, który spowodował brązowe przebarwienia, jest rozbijany na mniejsze kawałki, będzie on wchłaniany przez organizm. W końcu skóra stanie się jaśniejsza.

Każdy przypadek melasmy jest inny. Może być konieczne przeprowadzenie kilku zabiegów, aby zlikwidować wszystkie nieprawidłowości na skórze. Wszystko zależy od tego, ile masz plamek melasmy i jak rozległe są Twoje plamki. Pomiędzy kolejnymi zabiegami należy odczekać określoną ilość czasu. Gdy zabiegi przyniosą efekt, zauważysz, że brązowe plamy znikną. Nie musisz już dłużej patrzeć na te wstydliwe przebarwienia. Dodatkową zaletą jest to, że laser PicoWay® Resolve dostarcza impulsy światła z taką szybkością, że sesje zabiegowe będą krótkie i wygodne.

Dowiedz się więcej o zabiegach PicoWay® Resolve

Jeśli masz problemy z melasmą, leczenie laserem PicoWay® Resolve może przynieść Ci ulgę.

 

Zobacz także

Kluczowe korzyści z odbudowy włosów za pomocą PRP

Wypadanie włosów jest zaskakująco powszechne - około 80% mężczyzn i 40% kobiet doświadcza go w pewnym momencie...

Czytaj dalej

Czy jestem dobrym kandydatem do liposukcji?

Nikt nie lubi patrzeć w lustro i widzieć wiszący wokół tłuszcz. Możesz diety i ćwiczenia każdego dnia, ale...

Czytaj dalej