Czy jestem za stary na odbudowę włosów?

Jedną z najgorszych oznak starzenia się jest utrata włosów. Może ona wystąpić w każdym momencie Twojego życia. W niektórych przypadkach może nawet zacząć się już w wieku 20 lat. Dla wielu osób utrata włosów może być ogromnym ciosem dla ich poczucia własnej wartości. Inni mogą się obawiać, że siwe włosy lub ich utrata mogą sprawić, że nie będą brani pod uwagę przy staraniach o pracę lub na pierwszej randce. Ze względu na wpływ, jaki posiadanie pełnej głowy włosów może mieć na kogoś, możesz zastanawiać się, czy nie jesteś za stary, aby poddać się zabiegowi odbudowy włosów. Nasz zespół pomoże Ci odpowiedzieć na to pytanie.

Ile lat to za dużo?

Najważniejsze jest to, że nigdy nie jest się ani za starym, ani za młodym, aby poddać się zabiegowi odtworzenia włosów. Zabiegowi poddawali się zarówno mężczyźni w wieku 20 lat, jak i znacznie starsi. I jedni i drudzy uzyskali niesamowite rezultaty. To samo można powiedzieć o kobietach. Ponieważ utrata włosów u kobiet jest takim samym ciosem dla poczucia własnej wartości jak u mężczyzn, mogą one również starać się o odtworzenie włosów. Podobnie jak w przypadku mężczyzn, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby poddać się zabiegowi odbudowy włosów.

Proces

Chociaż techniki różnią się w przypadku każdego procesu uzupełniania włosów, wiele z nich ma podobne zasady. W związku z tym, znaleźliśmy niesamowite wyniki przy użyciu PRP do odbudowy włosów. Proces ten zasadniczo pomaga skórze głowy naprawić się i wyhodować nowe i zdrowe włosy.

Rezultaty są różne, ale zazwyczaj całkiem zadowalające. Włosy są Twoje własne, więc możesz je myć, czesać i układać bez obawy, że spowodujesz jakiekolwiek uszkodzenia. Ponieważ są to Twoje własne włosy, pasują do reszty Twoich włosów i są naturalne. Nie będziesz już musiał się martwić o łysych plam, postrzępione włosy, lub noszenie peruki, która po prostu nie wygląda całkiem dobrze.

Umów się na wizytę

Wiek z pewnością nie jest wymówką, aby nie poddać się zabiegowi odbudowy włosów.

 

Zobacz także

Kluczowe korzyści z odbudowy włosów za pomocą PRP

Wypadanie włosów jest zaskakująco powszechne - około 80% mężczyzn i 40% kobiet doświadcza go w pewnym momencie...

Czytaj dalej

Czy jestem dobrym kandydatem do liposukcji?

Nikt nie lubi patrzeć w lustro i widzieć wiszący wokół tłuszcz. Możesz diety i ćwiczenia każdego dnia, ale...

Czytaj dalej