Zadbaj o swoją skórę na następne lato!

Wolisz wyglądać i czuć się wolna od włosów? Wtedy wiesz, że usuwanie owłosienia może być irytującym i niemalże stałym elementem Twojej rutyny. Niezależnie od tego, czy golisz się, woskujesz, czy używasz depilatorów, skóra ulega pogorszeniu za pomocą golarek, pasków wosku lub środków chemicznych. A włosy tylko chwilowo znikają. Odrastają one w ciągu kilku dni lub tygodni. Aby uratować skórę tego lata, spójrz na laserowe usuwanie owłosienia Lafayette uwielbia gładszą, zdrową skórę.

Dlaczego ludzie nienawidzą golenia

Golenie może być najszybszym i najtańszym sposobem usuwania włosków, ale ma swoje minusy. Brzytwy - które częściej występują pod pachami i w linii bikini - są nieestetyczne i irytujące. W najgorszej formie mogą być również bolesne. Mogą też mieć wyboje, wrastające włosy, rysy i cięcia. Ale co najważniejsze, nie trwają one długo. Po goleniu można spodziewać się tylko kilku dni gładkości. Wtedy cały proces musi się zacząć od nowa. Dlaczego woskowanie nie jest najlepsze Niektórzy ludzie, którzy nienawidzą golenia, mogą pomyśleć, że najlepszą odpowiedzią jest woskowanie. Jednak woskowanie może również uszkodzić i podrażniać skórę. Nie wspominając już o tym, że boli. Wyrwanie włosów z korzenia może powodować podrażnienia, wrastanie włosów, a nawet infekcje skóry. Niektóre osoby mogą mieć również reakcje alergiczne na wosk.

Dodatkowo, woskowanie wymaga od dwóch do czterech tygodni wzrostu włosów. Oznacza to, że nie możesz się ogolić ani w żaden inny sposób pozbyć się włosów, czekając na wizytę z woskiem. Dlatego też, zanim będziesz mogła się wygładzić, musisz stać się naprawdę owłosiona.

Jak laserowe usuwanie owłosienia może uratować Twoją skórę - i Twoje lato!

Teraz wyobraź sobie swobodę w trwałym usuwaniu owłosienia. Gładkie owłosienie może być wspaniałe o każdej porze roku, ale szczególnie w okresie letnim. Możesz cieszyć się bez obaw dniami na basenie, wakacjami na plaży, szczotkami bez rękawów i wszystkim innym, co przynosi lato. Z tej delikatnej, skutecznej kuracji mogą skorzystać wszystkie rodzaje skóry. I nie tylko będziesz cieszyć się wszystkimi zaletami skóry bez włosów. Twoja Skóra będzie cieszyć się wolnością od ostrzy, gorącego wosku i wszystkich podrażnień, które mogą powodować. Co więcej - nie musisz wyrosnąć z włosów. Twoja skóra musi być rzeczywiście ogolona, aby proces ten mógł funkcjonować, więc nie ma żadnych kłopotów pomiędzy fazami.

GentleMax Pro For Serious Results Kiedy po raz pierwszy pojawiła się technologia laserowego usuwania owłosienia, była ona dostępna tylko dla osób o jasnej skórze i ciemnych włosach. Jednak nowszym GentleMax Pro jest depilacja laserowa, która w rzeczywistości wykorzystuje dwa lasery: Alexandrite i YAG. Ta technologia podwójnego lasera może działać na wszystkich rodzajach skóry. Klienci zgłaszają również, że jest to wygodniejsze i bardziej przystępne cenowo, ponieważ wymaga mniej wizyt. A "delikatny" w nazwie nie jest przypadkowy - jest delikatny dla skóry, jednocześnie trwale niszcząc mieszki włosowe.

 

Zobacz także

Kluczowe korzyści z odbudowy włosów za pomocą PRP

Wypadanie włosów jest zaskakująco powszechne - około 80% mężczyzn i 40% kobiet doświadcza go w pewnym momencie...

Czytaj dalej

Czy jestem dobrym kandydatem do liposukcji?

Nikt nie lubi patrzeć w lustro i widzieć wiszący wokół tłuszcz. Możesz diety i ćwiczenia każdego dnia, ale...

Czytaj dalej