Bezpieczna, delikatna i skuteczna liposukcja

Odsysanie tłuszczu znane też lepiej jako liposukcja to jeden z najskuteczniejszych sposobów na modelowanie sylwetki naszego ciała. Mówimy w tym przypadku o nowoczesnej metodzie pozwalającej na odsysanie tkanki tłuszczowej pozwalającej na rozbijaniu tłuszczu z wykorzystaniem strumienia wodnego podawanego pod ciśnieniem. Jednocześnie rozbijany tłuszcz jest odsysany, co powoduje dużą skuteczność zabiegu.

Sama metoda jest nie tylko bezpieczna, ale również małoinwazyjna, nowoczesny sposób przeprowadzania liposukcji ogranicza bowiem uszkodzenia tak naczyń, jak i nerwów. Jest to przy tym metoda coraz mniej bolesna z coraz bardziej ograniczoną liczbą siniaków, krwiaków i obrzęków. Nowoczesna liposukcja to również gwarancja szybkiego powrotu do normalnego trybu życia, co jest możliwe między innymi dlatego, że sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu dożylnym i miejscowym.

Już dzień po wykonaniu zabiegu pacjent może opuścić klinikę, po trzech lub czterech dniach możliwy jest zaś jego bezpieczny powrót do pracy. Jedyną niedogodnością wydaje się konieczność noszenia ubranka uciskowego, które ściąga się po 3-4 tygodniach od wykonania zabiegu.

 
Tagi: metoda, odsysanie, pozwalającej, zabiegu
 

Zobacz także

Jak pozbyć się toksyn z organizmu po świętach?

​ Kiedy zbliża się czas Świąt i Nowego Roku, to gospodynie nie mogą oprzeć się pokusie przygotowywania...

Czytaj dalej

Fotodepilacja – kiedy warto?

Fotodepilacja będzie stanowić doskonałą opcję, gdy ktoś ma problemy z owłosieniem. Jednak jest także wiele...

Czytaj dalej