Eliminowanie tłuszczu podbródkowego bez zabiegów chirurgicznych

Jeśli jesteś bardzo niezadowolony z podwójnego podbródka, to jest bardzo prawdopodobne, że rozważałeś użycie liposukcji w celu pozbycia się go. Być może zajęło Ci trochę czasu przeprowadzenie badań online na temat stosowania liposukcji w celu pozbycia się niechcianych kieszeni tłuszczu pod brodą. Albo może nawet rozmawiałeś z lekarzem o operacji. W swoich badaniach, prawdopodobnie widziałeś, że podczas gdy liposukcja była w stanie wyeliminować tłuszcz podbródkowy, istnieje sporo zagrożeń. Każda operacja obarczona jest ryzykiem, a ty musisz poświęcić czas na powrót do zdrowia po zabiegu. Kiedy weźmiesz pod uwagę te dwie rzeczy, możesz czuć się trochę nieśmiało, jeśli chodzi o wykonanie liposukcji.

Jeśli jesteś zainteresowany usunięciem tłuszczu z podbródka bez operacji lub przestoju, Kybella może być odpowiednia dla Ciebie. Jest to stosunkowo nowy produkt, który został wprowadzony na rynek. Został on jednak zatwierdzony przez FDA do stosowania w celu pozbycia się tłuszczu pod brodą. Nie ma tu absolutnie żadnej operacji. Nie ma przestojów ani czasu na powrót do zdrowia po zabiegu. Oznacza to, że nie ma żadnego ryzyka, które wiąże się z wykonaniem liposukcji w celu pozbycia się podwójnego podbródka i nie trzeba brać dni wolnego od pracy. Przy tym zabiegu nie wykonuje się absolutnie żadnej operacji. Kybella jest dostarczana w formie zastrzyku w zaciszu naszego gabinetu.

W trakcie zabiegu zastrzyki będą umiejętnie wykonywane w obszarze pod brodą. W ciągu kilku następnych dni i tygodni roztwór bezpiecznie niszczy komórki tłuszczowe. Oznacza to, że po zastrzykach Kybella można pożegnać się z tłuszczem pod brodą.

Podczas konsultacji w Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwdziałania Starzeniu się, nasz zespół może określić Twoją kandydaturę na zastrzyki Kybella. Teraz może to być świetny moment, aby wreszcie podjąć kroki w celu wyeliminowania podwójnego podbródka. Z Kybellą nie musisz się już martwić o operację. Nie musisz już znosić niewygód i ryzyka, które wiążą się z zabiegiem chirurgicznym. I nie musisz brać żadnego poważnego wolnego czasu po zabiegu, aby wyzdrowieć.

 

Zobacz także

Jak mogę skorzystać na wizycie w klinice Anti-Aging?

Czy Twoja skóra zaczęła zdradzać swój wiek? Kiedy większość z nas przekroczy czterdziestkę, zaczynamy...

Czytaj dalej

Niechirurgiczny lifting twarzy z wykorzystaniem PRP - leczenie poszarzałej skóry

Matowa, łamliwa skóra jest jedną z najbardziej widocznych oznak starzenia się. Na skórze twarzy osób dojrzałych...

Czytaj dalej