Gładkie linie mimiczne z Botoksem

Czy opisałbyś swoją skórę jako gładką? W młodszych latach mogłaś określać swoją skórę jako gładką i miękką. Jednak w miarę upływu lat, gdy przechodziłaś przez wiele różnych stresujących sytuacji, a Twoja skóra była wystawiona na działanie słońca i żywiołów, gładka może nie być już słowem, którego używałabyś do opisania swojej twarzy. Możesz używać słów: szorstka, sucha, matowa lub zmarszczkowa. Jeśli jesteś zainteresowana wygładzaniem linii twarzy i mieszkasz w strefie Baton Rouge, zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o kosmetykach Botoks i innych dostępnych u nas zabiegach.

Istnieje całkiem sporo różnych opcji zabiegowych, które są dostępne dla osób, które są zainteresowane poprawą swojego ogólnego wyglądu. Wiele z nich koncentruje się na tym, aby skóra stała się zdrowsza. Na przykład, zabiegi takie jak mikrodermabrazja lub peelingi chemiczne mogą pozbyć się zewnętrznych warstw skóry i odsłonić pod nią miękką, młodszą skórę. Wypełniacze skórne to zabiegi, które mają na celu rzeczywiste wypełnienie zmarszczek na twarzy i innych częściach ciała. Wypełniacze skórne dostarczają również korzystne substancje, które pomagają skórze wyglądać na nawilżoną i gładką.

Jeśli masz do czynienia ze zmarszczkami dynamicznymi, Botoks jest najlepszym rozwiązaniem. Skąd wiesz, czy masz do czynienia ze zmarszczkami dynamicznymi? Tak naprawdę jest to coś, co możesz ustalić na własną rękę w domu. Wszystko co musisz zrobić, to poświęcić kilka minut i spojrzeć w lustro. Spójrz na linie, które masz na twarzy. Czy są one tam z powodu ruchu, jak robienie wyrazów twarzy? Na przykład, czy widzisz linie w zewnętrznych kątach oczu, które są wynikiem uśmiechu lub mrużenia się? Jeśli tak, to masz dynamiczne zmarszczki. Botoks może wygładzić te zmarszczki i poprawić Twoje rysy twarzy.

Botoks w zasadzie rozluźnia mięśnie twarzy, które powodują zmarszczki dynamiczne. To rozluźnienie mięśni twarzy jest dobrą rzeczą, ponieważ wygładza skórę. Zamiast głębokich linii, które otaczają oczy, kąciki ust lub te, które znajdują się na czole, obszary te będą gładkie i wolne od zmarszczek.

 

Zobacz także

Jak mogę skorzystać na wizycie w klinice Anti-Aging?

Czy Twoja skóra zaczęła zdradzać swój wiek? Kiedy większość z nas przekroczy czterdziestkę, zaczynamy...

Czytaj dalej

Niechirurgiczny lifting twarzy z wykorzystaniem PRP - leczenie poszarzałej skóry

Matowa, łamliwa skóra jest jedną z najbardziej widocznych oznak starzenia się. Na skórze twarzy osób dojrzałych...

Czytaj dalej