Pożegnaj się z podwójnym podbródkiem

Dla wielu ludzi dieta, ćwiczenia i odchudzanie to jedne z najtrudniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek zrobili. I chociaż większość ludzi czuje się zadowolona z rezultatów, które widzą po wykonaniu tych rzeczy, niektórzy czują się zawiedzeni.

Jednym z powodów, dla których mogą czuć się rozczarowani jest to, że nie mają takiego ciała, jakie sobie wyobrażali, że będą mieli. Pomyślmy na przykład o osobie, która kiedyś miała nadwagę, ale spędzała dużo czasu na diecie i ćwiczeniach. Teraz mają zdrową wagę, ale mają do czynienia z podwójnym podbródkiem. Za każdym razem, gdy patrzą w lustro, czują się zawiedzeni swoim wyglądem. Pracowali naprawdę ciężko, ale mają pod brodą uparte pokłady tłuszczu, które sprawiają, że czują się niezadowoleni z całej pracy, jaką wykonali.

Niestety, bez względu na to, jak bardzo starają się to robić niektóre osoby, mogą mieć do czynienia z różnymi osadami tłuszczu na swoim ciele. Na szczęście istnieje wiele zabiegów kosmetycznych, które mogą być wykorzystane do pozbycia się tych niechcianych kieszeni z tłuszczem. Jeśli chodzi o pozbycie się podwójnego podbródka, Kybella® jest świetną opcją zabiegową.

Kybella® jest skuteczną opcją leczenia, ponieważ jest ona wstrzykiwana bezpośrednio pod brodę. Po serii szybkich sesji terapeutycznych, osoby są w stanie pożegnać się z podwójnym podbródkiem.

Kiedy nasi pacjenci przyjdą na konsultację, będziemy mogli stworzyć plan leczenia dostosowany do ich konkretnych potrzeb i celów. Każda osoba potrzebuje innej ilości sesji. Jedyną rzeczą, która jest pewna jest to, że opracowany zostanie dla Państwa skuteczny plan leczenia, który pomoże Państwu pozbyć się podwójnego podbródka.

Większość osób jest w stanie przejść przez Kybella® leczenia bez doświadczania żadnych negatywnych skutków ubocznych. Oczywiście możesz mieć trochę wrażliwą lub czerwoną skórę w obszarze pod brodą. Jednak zazwyczaj ustępuje to w ciągu jednego lub dwóch dni. Potrzeba czasu, aby zabieg zadziałał. Zasadniczo, komórki tłuszczowe w tym obszarze są zabijane, a następnie eliminowane przez ciało.

Ponieważ komórki tłuszczowe są zabijane, nigdy nie powrócą. Będziesz jednak musiał utrzymać zdrową dietę i rutynowe ćwiczenia. Będziesz musiał uważać, aby nie przybrać na wadze ponownie, w przeciwnym razie będziesz miał do czynienia z podwójną brodą w przyszłości.

Kybella® to świetna opcja leczenia dla osób, które chcą wyeliminować swój podwójny podbródek.

 

Zobacz także

Kluczowe korzyści z odbudowy włosów za pomocą PRP

Wypadanie włosów jest zaskakująco powszechne - około 80% mężczyzn i 40% kobiet doświadcza go w pewnym momencie...

Czytaj dalej

Czy jestem dobrym kandydatem do liposukcji?

Nikt nie lubi patrzeć w lustro i widzieć wiszący wokół tłuszcz. Możesz diety i ćwiczenia każdego dnia, ale...

Czytaj dalej